Blog o wyposażeniu wnętrz
piątek Luty 23rd 2018

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 881
  • Dzisiaj wizyt: 2
  • Wszystkich komentarzy: 2

Gdzie warto zajrzeć czyli przegląd blogów

Witajcie :)  Dzisiaj garść inspiracji czyli moje trzy ulubione blogi, których tematyka jest związana z urządzaniem wnętrz (ale nie tylko) :) Pierwsze dwa to blogi polskich autorek, natomiast ostatni to połączenie sił kanadyjskiej i australijskiej :)

Magiczny Domek (magicznydomek.blogspot.com)

Wszystkiego po trochu :) Trochę kosmetyków, duuużo dobrego jedzenia, garść migawek z życia codziennego oraz wiele inspiracji na ciekawe urządzenie swojego domu. Wystrój Magicznego Domku jest niezwykle przytulny i bardzo w moim guście. Wiele dekoracji  zmienia się tam wraz z porą roku. Takie sezonowe detale to bardzo ciekawy pomysł na odświeżenie wnętrza.

Design Your Life (designyourlife.pl)

Lifestylowy blog 23-letniej projektantki wnętrz. To co od razu zwróciło moją uwagę to świetne zdjęcia oraz tony pomysłowych projektów DIY wartych zrealizowania :) Podziwiam za kreatywność! Alina – bo tak ma na imię autorka bloga prowadzi – również kanał na YouTube, który według mnie jest świetnym uzupełnieniem.

Desire To Inspire (desiretoinspire.net)

Ten blog dotyczy już stricte urządzania wnętrz. Dwie autorki – Kanadyjka Kim i Australijka Jo prezentują nam prace projektantów wnętrz z całego świata, od Kanady przez Polskę aż do Australii. Od nowoczesnych apartamentów po domy na łódce :)

Komentuj